fbpx


gorusmeformuyazi2.png

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

gorusmeformuyazi3.png

 

Lütfen tüm alanları doğru ve eksiksiz doldurun! *

V-MARINE TURGUTREİS

V-Marine Bodrum Turgutreis, Bodrum’u yılın her mevsimi yaşamak;  eşsiz bir doğa ile ruhunu arındırıp,  dinlendirmek isteyenler için tasarlandı. 

Evinize hoşgeldiniz...

V-Marine Bodrum Turgutreis, istediginiz her şeyi size sunabilen Turgutreis’in tam da kalbinde hayat buluyor…

 

Bu sebeplerle hayalimiz, yazın yazlık, kışın da kışlık kullanım imkanı sağlayacak, tüm aile üyelerini veya arkadaş çevresini ağırlamaya rahatlıkla yeterken, kimsenin özel alanına da müdahale etmeyecek bir ev tasarlamaktı. 

Hobi alanları olan, kendine ait özel bir bahçeye sahip, teraslı, peyzaj tasarımı yapılmış, bir taraftan güneşin tadını çıkarabileceğiniz, diğer taraftan ise ferah gölge alanları sağlayan bir yaşam alanı oluşturmak istedik… 
Ümit Gündoğdu - Mimar

V-Marine Turgutreis projesi her mevsim insanların keyifle doğanın ve denizin tadını çıkarabilecekleri, konforlu bir yaşam alanı sağlamak için tasarladığımız çok özel bir projedir.

Açık veranda alanları, peyzaj ile iç içe yapısı, mahremiyet ve yeşile olan saygısı ile kullanıcı odaklı bir proje hayata geçiriyoruz.

Bu süreçte her detayını titizlikle tasarladığımız; bölgenin doğal yapısına uygun tasarladığımız o özlediğimiz yaşantıyı inşa etmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Yeşilin ve mavinin eşsiz gün batımız ile kucaklaştığı arazimizde; yazın o eğlenceli ve huzurlu günlerini yaşayacağınız mandalina ağaçları etrafında tasarlanmış villalarımızın inşaatı bittiğinde; gurur duyacağımız bir işe daha imza atacağımız için son derece heyecalıyız.

Modern, mimari çizgi

Hayat Buna Değer…

Sıradanlıgın çok Ötesinde...

Muhteşem iç mimari…

Profesyonel peyzaj mimarisi

Yüksek standartlara sahip bir yaşam