fbpx

Faaliyet Alanlarımız

Anasayfa

Medya

BIG THINK

Dijital Medya

www.bigthink.agency

Mimarlık & Mühendislik

Vizör Mimarlık & Mühendislik

Yapı  – Proje – Teknik

www.vizoryapi.com.tr

Ankara merkez ofisimizde güçlü ve konusunda uzman kadromuzla, ülkemizin mimari açıdan değerli ve vazgeçilmez birer parçası olacak yeni projeleri geliştirmek için çalışıyor ve projelerimizi hayata geçiyoruz.

Gayrimenkul Değerleme

Taşınmaz varlığınıza sadece bir tapu veya gayrimenkul olarak bakmıyoruz. Emlaklarınızı veya ayni haklarınızı, gelir odaklı veya sosyal amaçlı taşınmaz geliştirme projeleri ile teknik, hukuki ve finansal açıdan yeniden tasarlıyoruz.

Her türlü gayrimenkul için, alıcılar, satıcılar, aracılar veya gayrimenkul geliştiriciler adına profesyonel biçimde ve ülke genelinde hizmet veriyoruz.

Mimarlık & Mühendislik Müşavirlik

Vizör Mimarlık & Mühendislik, tüm projelendirme ile yapım ve/veya tasarım aşamasındaki müşavirlik hizmetlerinin verilmesini ana faaliyet alanları olarak belirlemiştir.

Elektrik Elektronik

Vizör Elektrik Elektronik, Kişi ve kurumların beklentilerine uygun şekilde pazardaki yeni trend ve teknolojileri takip edip kişi ve kurumları bilgilendirmek ve uygun ürünleri kullanımına sunmak hedefi ile kurulmuştur.

Medya

Big Think marka adıyla yola çıkan medya şirketimiz, sizin için en doğru ve özel digital reklam çözümleri üretir, hayata geçirir ve kampanyanızın genel pazarlama hedeflerine ulaşabilmesi adına gerekli tavsiye, öneri ve optimizasyon süreçlerini yönetir.