fbpx

GARDENIA TERRACE ÇAYYOLU

Şehrin merkezinde, en değerli noktasında hayata geçirilen Gardenia Çayyolu , sizleri özlediğiniz huzurlu yaşamın en yeni haliyle buluşturuyor.

Şehrin Merkezinde

Mükemmel Konum


Mevcut konumu ve mimarı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Gardenia Terrace projesi Çayyolu’nda başlayacak. Yüksek katların sıkıcılığı ve tekdüzeliğinden kaçan, daha butik bir yaşama sahip olmak isteyenlerin bu projeye oldukça ilgi görmektedir. Site çıkışında metro, karşımızda Gordion Alışveriş Merkezi ve hemen yanımızda okullar var. Müşterilerimize geniş yaşam alanları ile butik bir yaşam sunuyoruz. Gardenia Projesi, Gordion Avm’nin karşısında lokasyon olarak iyi bir konuma sahip 14.800 m2’lik arazide, tamamı konut olacak şekilde tasarlanmıştır. 51 adet villa ve 51 adet apartman dairesinden oluşan proje tasarlanırken, eğimli bir araziyi avantaja çevirerek, teraslama sistemi ile çözümlenmiştir. Böylece her daire manzaraya baktırılmıştır. Dubleks daireler en alt kademeden başlayarak dört kademeye oturmaktadır. Dubleks dairelerin önünde oldukça geniş bir hobi bahçesi alanı yaratılmış ve hobi bahçesi alanı yaklaşık 5.000 m2 ’dir. Ayrıca teraslar hariç yeşil alan toplamı 3.300 m2 ’dir.
Evren Yiğit - Yüksek Mimar

Gardenia Çayyolu projemiz Gordion Avm’nin tam karşısında, metro durağına çok yakın bir lokasyonda. Arazideki kot farkını temel tasarımda avantaja dönüştürerek, kademeli teraslardan oluşan, odak noktasına peyzajı alan bir proje tasarladık. Böylece iç mekan, yeşil alanın bir uzantısı gibi ele alınmıştır. Cephede doğal taş, tuğla gibi sıcak malzemeler kullanılmış ve ahşap güverte kullanılarak yeşil alanlar ve yaşamalanlarının bütünlüğü sağlanmıştır.

 

Az Katlı - Yatay Mimari


Değerli Bir Hayat…

Odak Noktası - Yeşil

 

Teras Keyfi ve Muhteşem Bir Atmosfer…

Ankara'nın En Prestijli Yaşam Projesi

Muhteşem Konum…

Formu Doldurun 
Sizi Arayalım!

BİZE ULAŞIN

0 (312) 234 31 70

Adres : Dumlupınar Bulv. 2715. Cad, Dumlupınar Blv. No:8, 06810 Etimesgut/Ankara

e-Mail : info@vizorgrup.com