fbpx

V-Marine Bodrum Turgutreis, Bodrum’u yılın her mevsimi yaşamak;  eşsiz bir doğa ile ruhunu arındırıp,  dinlendirmek isteyenler için tasarlandı. 

Evinize hoşgeldiniz...

V-Marine Bodrum Turgutreis, istediginiz her şeyi size sunabilen Turgutreis’in tam da kalbinde hayat buluyor…

 

Bu sebeplerle hayalimiz, yazın yazlık, kışın da kışlık kullanım imkanı sağlayacak, tüm aile üyelerini veya arkadaş çevresini ağırlamaya rahatlıkla yeterken, kimsenin özel alanına da müdahale etmeyecek bir ev tasarlamaktı. 

Hobi alanları olan, kendine ait özel bir bahçeye sahip, teraslı, peyzaj tasarımı yapılmış, bir taraftan güneşin tadını çıkarabileceğiniz, diğer taraftan ise ferah gölge alanları sağlayan bir yaşam alanı oluşturmak istedik… 

Formu Doldurun 
Sizi Arayalım!
Ümit Gündoğdu - Mimar

V-Marine Turgutreis projesi her mevsim insanların keyifle doğanın ve denizin tadını çıkarabilecekleri, konforlu bir yaşam alanı sağlamak için tasarladığımız çok özel bir projedir.

Açık veranda alanları, peyzaj ile iç içe yapısı, mahremiyet ve yeşile olan saygısı ile kullanıcı odaklı bir proje hayata geçiriyoruz.

Bu süreçte her detayını titizlikle tasarladığımız; bölgenin doğal yapısına uygun tasarladığımız o özlediğimiz yaşantıyı inşa etmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Yeşilin ve mavinin eşsiz gün batımız ile kucaklaştığı arazimizde; yazın o eğlenceli ve huzurlu günlerini yaşayacağınız mandalina ağaçları etrafında tasarlanmış villalarımızın inşaatı bittiğinde; gurur duyacağımız bir işe daha imza atacağımız için son derece heyecalıyız.

Modern, mimari çizgi

Hayat Buna Değer…

Sıradanlıgın çok Ötesinde...

Muhteşem iç mimari…

Profesyonel peyzaj mimarisi

Yüksek standartlara sahip bir yaşam 

Formu Doldurun 
Sizi Arayalım!

BİZE ULAŞIN

0 (312) 234 31 70

Adres : Dumlupınar Bulv. 2715. Cad, Dumlupınar Blv. No:8, 06810 Etimesgut/Ankara

e-Mail : info@vizorgrup.com