fbpx

VİZÖR EGE AYVALIK

Vizör Ege Ayvalık’ta hayat bir bütün. Mavinin ve yeşilin; ormanın ve denizin; güneşin ve meltemin bir bütünü.

.

Binlerce Yıllık Tarihle

İÇ İÇE BİR YAŞAM

Vizör Ege AyvalIk’ta hakim ve savcılardan oluşan seçkin komşularınızla yeşil ve mavinin huzurunu birlikte yaşayacaksınız. Toplam 12.589,55m2 alana inşaa edilen Vizör Ege Ayvalık projemiz toplam 216 adet  2+1 Net 70 m2 Brüt 90 m2 daireden oluşmaktadır. Yeşil Park Alanları – Fitness Salonu – Yüzme Havuzu – 7 /24 Güvenlik Hizmeti – Oyun Parkı – Açık/Kapalı Otopark- Futbol Sahası gibi sosyal donatı ve özelliklere sahiptir.

Vizör Ege  Ayvalık Küçükköy merkezde bulunup, Ayvalık merkeze 7 km, Sarımsaklı merkeze 1,5 km, Şeytan Sofrasına 5 km, Kocaseyit havalimanına 38 km, İzmir merkeze 120 km mesafededir. Sitemiz denize yürüme mesafesindedir. (600 metre)
Vizör Mimarlık Mühendislik

Yüksek tavanlardan yaşamınıza dolan güneş ışığı, manzaranın seyrine  doyamayacağınız anlar ve doğayla baş başa bir yaşam sağlıyor. Geniş cam tasarımına sahip pencereler; evinizin içinde sonsuzluk hissi yaratıyor ve doğa manzarasını hayatınıza davet ediyor, gün ışığından bolca faydalanmanıza imkan tanıyor. Yalın bir tasarıma, sahip butik ve sürdürülebilir bir yaşama yelken açın. Kullanışlı alanlarda müstakil bir yaşam anlayışı benimseyin.

AYVALIKATA BİR SANAT KÖYÜ

Küçükköy Yeniçahori

Dünyaca Ünlü Plaj

Serinleten suyu ve eşsiz kumsalı  ile dünyaca ünlü Sarımsalklı Plajı

Zengin Sosyal Olanaklar

Hem sosyal olanakları hem de rezidans ayrıcalığından faydalanacaksınız.

Formu Doldurun 
Sizi Arayalım!

BİZE ULAŞIN

0 (312) 234 31 70

Adres : Dumlupınar Bulv. 2715. Cad, Dumlupınar Blv. No:8, 06810 Etimesgut/Ankara

e-Mail : info@vizorgrup.com